17 Ocak 2019 Perşembe

İbni Sina Geleneksel İftarına Yoğun İlgi

Küçükyalı’da bulunan İbni Sina Gün Hastanesi sosyal ve kültürel değerlerine sahip çıkmaya devam ediyor.

12 Temmuz 2015 Pazar 23:55
Bu haber 1188 kez okundu
İbni Sina Geleneksel İftarına Yoğun İlgi
Küçükyalı’da bulunan İbni Sina Gün Hastanesi sosyal ve kültürel değerlerine sahip çıkmaya devam ediyor. Tarihi geçmişiyle Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Sulu’ nun söylediği “Kapıdan giren herkes, misafirimizdir” sözü, yıllardır değişmeyen yönetim anlayışının en büyük farkındalığı.

Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik SULU ’nun birbirinden farklı ve örnek uygulamaları, hastanenin vizyonunu genişleten ve hastane hastaları tarafından da memnuniyetle karşılanıyor. Hastane personellerine ve yakınlarına, hastalara yönelik Boğaz’da kültür gezileri, Aşure etkinlikleri, yeni yılda takvim dağıtımı, bölge hastalarına yönelik bilgilendirici afiş, branda, gazete haberleriyle kuruma değer katan çalışmalara Ramazan ayında bir yenisi daha eklendi.

Her yıl geleneksel olarak, geleneksel olarak düzenlenen iftar programı İbni Sina Gün Hastanesi tarafından bu yılda sürdürüldü. Yönetim kurulu Başkanı Tevfik Sulu tarafından bizzat özenle hazırlanan İbni Sina Gün Hastanesi önünde kurulan iftar sofrasında yaklaşık 100 kişi katıldı. İbni Sina Gün Hastanesi; esnaf komşular, personel ve aileleri, bazı hastalar ve yakın arkadaşların katılımıyla her yıl olduğu gibi bu yılda iftar yemeğinde gönülleri buluşturdu.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
GAZETE MANŞETLERİ
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV