20 Temmuz 2019 Cumartesi

TÜRKİYE HARP MALÜLÜ GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİNDEN ŞEHİT AİLELERİNİN İŞTEN ÇIKARILMASINA TEPKİ

Türkiye Harp Malülü Gaziler ,Şehitler ,Dul Ve yetimler Deneğinden şehit ailelerinin işten çıkarılmasına tepki göstersi.Tepkilerini yazılı bir açıklamayla dile getiren dernek Başkanı Oktay Aksu böylesi bir olay bizi derinden yaralamıştır dedi.

10 Mayıs 2019 Cuma 09:48
Bu haber 51 kez okundu
TÜRKİYE HARP MALÜLÜ GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİNDEN ŞEHİT AİLELERİNİN İŞTEN ÇIKARILMASINA TEPKİ
 İşte o açıklama,

KAMU OYUNA DUYURULUR !.

Ağır hasta ve yaşlı olduğu gerekçesiyle Cezaevinden çıkarılan 2-3 ay boyunca seçim propagandası yapacak kadar sağlıklı olan Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ahmet Türk,
Terör örgütü Yöneticiliğinden yargılanan, partisinin eski Diyarbakır il başkanını İnsan kaynakları Genel Müdürlüğüne getirmiştir.Terör örgütü yöneticisi olduğu iddia edilen bu kişinin Genel Müdürlüğe atanması Şehit aileleri ve Gazilerimizde büyük bir şüphe uyandırmıştır.


Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ahmet Türk’ün ve terör örgütü yöneticisi olan İnsan Kaynakları Genel müdürünün ilk icraatı aralarında Şehit yakınlarının da olduğu 30 hizmet alımı personeli işten çıkartmak olmuştur.


Şehit ailelerimizi işten çıkarıp dağda öldürülen terörist akrabalarının sözde şehit yakınları diyerek işe alımlarının yapılacağı aşikardır. Bölücü Terör Örgütü’nun siyasi uzantısı olan partiden Belediye Başkanı olan kişiden ne beklenir ki!


Buradan Sayın Adalet Bakanımıza,Sayın İçişleri Bakanımıza ve Sayın Cumhurbaşkanımıza Şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz adına sesleniyorum ; “Vatanın Bölünmez Bütünlüğü ve Milleti için canını feda eden Aziz Şehitlerimizin yakınlarını,Senin Kardeşin Devlet için,Bayrak için Şehit oldu diyerek ; işten çıkaran bu Belediye Başkanının yaptığı işlem durdurularak ,Haince düşünebilecek kadar aklı başında ve hiç durmadan seçim çalışması yaparak,hali hazırda Belediye Başkanlığı görevini yapacak kadar sağlıklı olan , bu zat Belediye Başkanlığı görevinden bir an evvel alınmalıdır”.
Türkiye Harp Malulü Gaziler,Şehit Dul ve Yetimleri Derneği olarak işten çıkarılan Şehit Ailelerimizin hakkını sonuna kadar savunacağız,hakları için ne gerekiyorsa yapacağız, bu haksızlığı kesinlikle kabul etmiyor ve kınıyoruz.
Bu Hesap Sorulacak.!!!
Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

ŞEHİTLER ve GAZİLER VURULUNCA DEĞİL UNUTULUNCA ÖLÜR.!!!! 
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
ŞEHİT NURLANMIŞ ASKERDİR
GAZİ ONURLANMIŞ ASKERDİR
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

TÜRKİYE HARP MALÜLÜ GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ
Genel Başkanı Mustafa IŞIKİSTANBUL ANADOLU YAKASI ŞUBESİ
Başkanı Oktay KAYA


Share
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
GAZETE MANŞETLERİ
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV