24 Mayıs 2019 Cuma

KARTAL AK PARTI KADIN KOLLARI BASINLA BİR ARADA

Kartal Ak Parti İlçe Başkanı Gürkan Akyol ve Kadın Kolları Başkanı Arzu Öğüt Şimşek, yönetimi ve MHP Kartal kadın kolları ve yönetimi ile, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü programı dahilinde basınla bir araya geldi. Toplantıda bir konuşma yapan İlçe başkanı Gürkan Akyolkısa ve öz konuşmasında söyle dedi.

08 Mart 2019 Cuma 04:23
Bu haber 70 kez okundu
KARTAL AK PARTI KADIN KOLLARI BASINLA BİR ARADA
 “Değerli Basın Mensupları,

  On yedi yıldır Ülkemizin yükselişine ivme katan değerli teşkilat mensuplarımız, AK Kadınlar, 15 Temmuz ruhuyla ülke bekasına kol kanat geren MHP Kadın Kollarımız, basınımız, kıymetli protokolümüz hepiniz hoş geldiniz.

 
Bugün burada 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü vesilesiyle bir arada bulunmaktayız. Emek, Gayret ve Kadın denildiğinde teşkilatımızın AK Kadınları her zaman akıllara gelmektedir.

 Kartal İlçe teşkilatımız ve Genel Merkezimiz, Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, Kadınımızı her zaman baş tacı yapmıştır. Çünkü onların gayreti, samimiyeti, anaçlık yüreği ve zarafeti siyasetimizde hep yol gösterici olmuştur.


 
AK Partinin Kadına verdiği değeri, 1923'ten günümüze Gazi T.B.M.M 'de Milletvekili, Belediyelerimizde Kadın Başkan ve Meclis Üyelerinin sayılarındaki artışa baktığınızda görebilirsiniz. Kadınlarımızın iş, siyaset ve aile hayatında elinin değdiği her şey güzelleşmekte ve yükselmektedir. AK Partinin ülkemizde yaptığı hizmetler gibi Kurtuluş savaşından günümüze Kadınların emeği, gayreti ve vatanseverliği ile tarih yazılmaktadır ve Kadınlarımız tarih yazmaya devam edecektir.

 AK Parti Hükümetimiz Kadınlarımızın şiddete ve ayırımcılığa uğramadan, ekonomik bağımsızlığı olan  kadın-erkek eşitliğinin önemsendiği bir ortamda özgür bireyler olarak yaşamaları için her türlü  çalışmayı yapmaktadır. Büyük bir kararlılıkla yapmaya devam etmektedir.

 Bu doğrultuda 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü münasebetiyle İlçe Başkanlığımız tarafından 7-9 Mart tarihlerinde düzenleyeceğimiz aşağıda ayrıntısı yer alan tüm etkinliklerimize, başta Kadınlarım  olmak üzere tüm halkımız davetlidir. Saygılar”


 
7 MART PERSEMBE

 14:00 KARTAL BELEDİYESİNDE EMEKÇİ KADINLARIN ZİYARETİ

8 MART CUM

 TEKSTİL ATÖLYELERİ VE KADIN ESNAFLARIMIZIN ZİYARETİ

9:00-11:00 (20 MAHALLEDH

11:00 LÜTFİ KIRDAR HASTANESİ ÇALIŞANLARININ ZİYARETİ

9 MART CUMARTESI

 500 EMEKÇİ KADINIMIZIN ÜRETTİKLERİ EL EMEĞİ

ÜRÜNLERİN SATIŞININ GERÇEKLEŞECEĞİ KERMES

 MAZLUM COĞRAFYADAKİ KADINLAR HAKKINDA BASIN

 AÇIKLAMAS

10:00-18:00

 BELEDIYE BAŞKAN ADAYIMIZ EBUBEKİR TAŞYÜREK"İN

 KADIN GİRİŞİMCİLERİMİZLE İLGİLİ PROJELERİNİ AÇIKLAMAS

12:00, 14:00

 AK PARTİ KARTAL İLÇE BAŞKANLIĞI

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
GAZETE MANŞETLERİ
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV