20 Nisan 2019 Cumartesi

ABUBEKİR TAŞYÜREK ŞEHRİEMİNİ OLMAYA GELİYORUM

Taşyürek, "Sözümüz var; Kartal'ı ortak akılla yöneteceğiz." Kartal Ak Parti Belediye Başkan adayı Ebubekir Taşyürek, İlçe başkanı Gürkan Akyol ve ekibi ile Kartallıları ziyaret etmeye devam ediyor. Kartal'da sitelerde yaşayan hemşerileri temsilen site yöneticileriyle bir araya geldi. Kartal'ın sorunlarını site yöneticilerinin gözüyle değerlendirme fırsatı bulduğunu söyleyen Taşyürek, toplantılarda site sakinlerinden gelen soruları cevaplandırdığını söyledi. Amacımız, "Gönül Belediyeciliği anlayışıyla Kartal'ın hizmetkârı olacağız."

04 Şubat 2019 Pazartesi 00:25
Bu haber 82 kez okundu
ABUBEKİR TAŞYÜREK ŞEHRİEMİNİ OLMAYA GELİYORUM
 

MASTÖP’DEN GÜLTEKİNE TAM DESTEK 

 

Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) Anadolu Yakası Başkanlığı Dönerci Ali Usta’da bir kahvaltı verdi. Kartal Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek ve AK Parti İlçe Başkanı Gürkan Akyol ile yönetimi katıldı.
Ak Parti Kartal Belediye Meclis üyesi aday adayı Necmettin Gültekin’in düzenlediği organizasyona MASTÖP üyeleri büyük katılım sağlandı.

Toplantıya katılım sağlayan hazironun okunmasından sonra, Ak Parti Meclis üyesi aday adayı gazeteci Gültekin, konuşmasına yaşadığımız süreç, kartalın öncelikleri ve mevcut Ak Parti adayının kazanmasına ağırlık verdi..


 
“SAFIMIZ BELLİDİR, KARTAL’DA İKTİDAR OLACAĞIZ”

Gültekin: “Bizler yaşanılan bu son süreçten sonrasını, devletini, milletini seven, bu konuda kayıtsız şartsız canını adamış insanlar ve Zühreler olarak AK Parti’ye yaklaşmış bulunmaktayız. Bundan sonraki süreçte de daha da AK Parti’ye yaklaşacağız, Ebubekir Başkanımızı da inşallah 31 Mart Seçimlerinde Kartal’a belediye Başkanı yapacağız.

“KİŞİSEL BEKLENTİ İÇİNDE OLMAYACAĞIZ”

“Bütün bunlar için çalışıp, çaba harcarken asla kişisel beklentiler içerinde olmayacağız. Küresel, toplumsal aynı zamanda ülküsel olarak yaklaşıyoruz olaylara. Çünkü bizim bir ülkümüz ve amacımız var. Siyaset sadece araçtır. Bu hedeflerimize ulaşabilmek için, doğru kişilerin yanında yer almak gerekir. İşte bizlerde o yüzden Sayın Adayımız Ebubekir Taşyürek’in etrafında, ilçe başkanımız ile birlikte AK Parti saflarında yerimizi aldık. İnşallah, Kartal’da bunu başaracağız. Çünkü Kartal’ın buna ihtiyacı ve özlemi var. Son olarak şöyle diyorum; “Ebubekir Başkanım, siz ışığı önünüze alın. Arkanızı düşünmeyin. Geride gelenler gelir, gelmeyenler kendi bilir. Yolunuz açık olsun başkanım” diyerek sözlerini noktaladı. Gültekin’in konuşması salondan büyük alkış aldı.

 “REİSİMİZE SÖZÜMÜZ VAR”

AK Parti İlçe Başkanı Gürkan Akyol, “Biz 29 Aralık’ta Sayın Başkanımız ile yola çıktığımızda şöyle bir söz verdik. Reisimizin emanetisin. Biz Kartal’da gece gündüz demeden, sıkılmadık el, çalmadık kapı bırakmadan Kartal’ı karış karış dolaşacağız. Kartal’ın on yıllık makûs talihini değiştirecek, ilçemizi AK belediyecilik ile yöneteceğiz. Sizlerin de desteği ile Kartal’ı güzel günler bekliyor. 37 meclis üyesi adayı çıkaracağız. Az evvel en az üç aday istiyoruz dedi, Malatyalılar. Ben şöyle bir hesap yapıyorum da, o hesap belki tutmaz ama ona yakın bir hesap çıkabilir. Değinmek istediğim bir diğer önemli konuda ülkece, milletçe ve ümmetçe çok önemli bir sınavdan geçiyoruz. Bizler AK Parti teşkilatları olarak bu mantık ile çalışıyoruz. Bu bilinçteyiz. Reisimizin emaneti Ebubekir Taşyürek, Allah’ın izni ile 31 Mart akşamı Kartal Belediyesi’nin burçlarına AK Parti bayrağını dikecek. Buna inanıyoruz. Hep birlikte Kartal’da gönül belediyeciliği yapacağız” dedi.


”ŞEHRİEMİNİ OLMAYA GELİYORUM”

Ak Parti Kartal adayı Ebubekir Taşyürek konuşmasında; Malatyalılar bu zamana kadar merhum Turgut Özal ve İsmet İnönü Paşa gibi önemli devlet adamları çıkarmıştır. Ülkesinin ve milletinin yanında olan bir kentimizdir. Malatyalıları ne kadar çok sevdiğimizi az önce konuşmacı arkadaşım değindi. Bizler ülkemizin her karış toprağını sever, her şehrini kucaklarız. Bildiğiniz gibi 31 Mart’ta Yerel Seçimler olacak. Ben şunu belirtmek isterim ki, milletimizin en doğru kararı vereceğine inancım tamdır. Ben Ebubekir Taşyürek olarak; Sayın Cumhurbaşkanımızın, genel merkezimizin ve il teşkilatımızın onayı ile Kartal teşkilatımıza ve Kartallılara emanet edildim. İnşallah biz üzerimize düşeni yaparak, Kartal’da ki bütün dostlarımız ile gönül birliği ederek Kartal Belediyemizin burçlarına AK Parti bayrağını dikeceğiz. 

Anadolu Yazarlar ve Gazeteciler Derneği (AYGAD) adına kısa bir konuşma yapan Aygad Başkan vekili Vural Dağtekin, Meclis üyesi aday adayı Necmettinin Gültekin'inin destklenmesi üzerinde durdu.

Katılımcılar arasında basın mensupları, Ak Parti Kartal Belediye Meclis üyelerinden Haydar Göksoy, Hüseyin Karakaya, İlçe Başkan Yardımcısı Adem Yıldız, Elazığlılar Dernek Başkan’ı Ömer İçmeli, Altınordu Spor kulübü Başkanı Hüseyin Erkubilay,  AYGAD başkan Vekili Vural Dağtekin’in de katıldığı toplantı toplu fotoğraf çekildi.

 

Taşyürek’in bir başka durağı Esentepe Mahallesi Mahalle Başkanı Halil Coşar'ın evladı Burak sünnet oldu. Sevgili Burak’a uzun ve hayırlı ömürler diler dileğinde bulundu.


Elazığ Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin düzenlediği buluşmaya İlçe Başkanı Gürkan Akyol ve Kadın Kolları Başkanı Arzu Öğüt Şimşek ile katılan Taşyürek. “Elazığlıların içtenlikleri Kartal'ı marka yapma yolundaki cesaret arttırıcıdır. ”dedi.

 

"Sözümüz var; Kartal'ı ortak akılla yöneteceğiz."


31 Mart’a kadar durmak yok çalışmaya devam. Ak Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek’ın programlarımı büyük bir hızla devam ediyor. Gönül Belediyeciliğini Kartalımıza kazandırmaya çok az kaldı.

 

Taşyürek, “Kaan ve Eren evlatlarımız sünnet oldu... Evlatlarımızın vatanlarına, milletlerine, değerlerimize, ailelerine bağlı ve hizmet eden evlatlar olmasını canı gönülden dilerim.”

 
Elazığlılar Derneğinden Elif levhası

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
GAZETE MANŞETLERİ
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV